Cadini di Misurina

Pliki PDF z zawartością serwisu
Do pobrania lub wydruku

Poniżej znajdują się pliki do pobrania w formacie PDF zawierające wszystkie istotne treści umieszczone na niniejszej stronie www. Dokumenty zostały sformatowane w celu ich wygodnego wydruku tak, aby informacje zmieściły się na jak najmniejszej liczbie stron.

Do odczytania i wydrukowania plików należy posiadać program Adobe Reader, który można bezpłatnie pobrać ze strony producenta.

Pobierz program:  

UWAGA:

Wszystkie poniższe pliki PDF są udostępniane wyłącznie w celu ich wydrukowania oraz ewentualnego przechowywania w postaci niezmienionej.

Wraz ze zdobywaniem przez nas nowych materiałów oraz rozbudową i ulepszaniem serwisu www o Dolomitach, co jakiś czas, poniższe pliki PDF podlegają modyfikacjom. W związku z tym, dla zapewnienia jedynego źródła aktualnych PDF-ów, nie wyrażamy zgody na udostępnianie w internecie poniższych plików PDF oraz jakichkolwiek kopii treści i grafiki pochodzących z serwisu www umieszczonego pod adresem http://dolomity.j.pl/.

Osoby chcące podzielić się z innymi w internecie zawartością tego serwisu www prosimy o zamieszczanie odpowiednich linków.

Dziękujemy  ,  Autorzy

Pobierz plik w formacie PDF:

Informacje praktyczne:

Opisy ferrat (w wypunktowanym rejonie):

Dolomiti di Sesto
Dolomiti Orientali di Badia
Dolomiti d'Ampezzo
Dolomiti Cadorine
Dolomiti di Zoldo
Dolomiti di Gardena
Dolomiti di Fassa
Dolomiti delle Pale di San Martino
Dolomiti di Brenta
Alpi della Val di Non